Čistecký uzel 2019

V sobotu 9. 2. 2019 se konala okresní dětská sotěž mladých hasičů  Čistecký uzel 2019.

Byl to již 10. ročník této akce, zvláště vhodné pro zimní období.

Závody se konaly v tělocvičně  ZŠ v Čisté a sjela se zde řada družstev z mnoha SDH rakovnického okresu. Celkem závodilo ve dvou diciplínách v členění podle věku od přípravky až po starší žactvo celkem na 170 dětí. Byl to šum a cvrkot a děti fandily a povzbuzovaly ty, co právě závodily. Organizace byla bezvadná, nikdo neměl hlad ani žízeň. Po závodech, než bylo vše vyhodnoceno, dopsány diplomy, rozdány ceny a poháry, zbyl čas i na několik vystoupení, která si  některá družstva připravila. Pak se všichni rozjeli domů a během asi dvou hodin úsilím členů pořádajícího SDH (a nejen jich) byla škola ve stavu, jakoby se tu nic výše uvedeného neudálo.

Největší poděkování za zdařilou akci patří hlavním organizátorům, vedení školy, vedení obce, rozhodčím, časomíře, počítačovému zázemí, zdravotnické službě MO ČČK, službě zařizující občerstvení a všem, co se vypořádali s úklidem.

Malá obrazová reportáž zde.