Fotogalerie

Obrázky lze nalézt zde.(rekonstr-1) (rekonstr-2)


 Dne 14. února 2015 SDH v Čisté uspořádal masopustní průvod. Všichni, kdo se zúčastnili (nejen v maskách) se jistě dobře bavili. Fotoreportáž z průvodu si lze prohlédnout zde. ( masopust-2015)  Masopustní průvod se vyvedl, stejně jako večerní taneční zábava. Děkujeme všem, kteří pomáhali jak s průvodem, tak i se zábavou a těšíme se na příští rok.


 Přelom března a dubna 2015 byl ve znamení ochlazení a silných větrů. Ve dnech 30. až 31. 3. několikrát vyjížděla zásahová jednotka SDH Čistá. Zvláště silné vichřice se objevily v oblasti silnice z Čisté směrem na obec Šípy. Několik obrázků z těchto zásahů si lze prohlédnout zde.(vítr-2015)


Dne 25. 4. 2015 vyhledávali  členové SDH Čistá v určeném lese uschlé stromy , a poté sváželi pořezané dřevo z nich ke KD v Čisté. Zde z tohoto dřeva byla posléze stavěna  hranice pro tradiční slavnost příchodu jara – „pálení čarodějnic“. Několik snímků z těchto příprav lze nalézt zde.(dřevo-2015)


 

V červnu 2014 bylo provedeno námětové cvičení evakuace ZŠ a MŠ při požáru. Při hasičském zásahu byla dohledána nezvěstná osoba. Dále bylo předvedeno osvobození osob z vyšších pater budovy s využitím výsuvného požárního žebříku (spolupráce s HZS Rakovník). V další části akce byl nejen dětem  předveden vůz zdravotnické záchranné služby včetně jeho vybavení (spolupráce se ZZS Plzeň-sever v Manětíně). Několik fotografií z této akce si lze prohlédnou zde. ( skola-2014)