Recyklujte s hasiči

SDH se přihlásil k akci „Recyklujte s hasiči“, pomocí které se snaží sehnat finanční prostředky na dovybavení jednotky. Akce sběru budou ohlášeny rozhlasem nebo můžete kontaktovat kohokoliv z SDH a členové si od Vás spotřebič odvezou. 

Dále dne 27. 6. 2017 odjela část členů SDH v čele s paní starostkou s vozidlem Tatra CAS – 30 na servisní prohlídku do THT Polička. Při této příležitosti jsme navštívili hasiče v družební obci Čistá u Litomyšle.  Prohlédli jsme si vesnici, kostel, hasičskou zbrojnici a na závěr se konalo příjemné posezení v novém kulturním domě.

Z této návštěvy odjela paní starostka B. Čebišová a pan M. Svatoš do obce Říčany, kde byla jednotce SDH předána na stanici HZS rozbrušovací pila z přebytků HZS. Této akce se zúčastnila hejtmanka Středočeského kraje, která se zajímala o naši obec, ke které má blízký vztah.